Contactează-ne și găsim cele mai bune soluții.

LUCRAM PENTRU TINE.

Antunț în legătură cu prevederile Hotărârii Guvernului nr. 8 din 15 martie 2020

Showroom DACIA în regim special de lucru

În contextul evolu ț iei situației epidemiologice pe teritoriul Repulicii Moldova, precum ș i în legătură cu Hotărîrea Comisiei naționale extraordinare de sănătate publică № 8 din 15 Martie 2020 „Privind evolutia situației epidemiologice a infecției COVID-19”, show-room-ul Dacia trece în regim special de lucru. Compania noastră are grijă să protejeze sănatatea Dumneavoastra și a angajaților săi.

STAȚIILE DE DESERVIRE TEHNICĂ VOR CONTINUA SĂ LUCREZE ÎN REGIM NORMAL

Stațiile de deservire tehnică continuă să lucreze pentru Dvs
  Pentru a facilita utilizarea automobilului chiar și în aceste situații grele. Dar pentru a asigura o comunicare eficientă din ambele părți,  este necesar să faceți programarea în prealabil la datele de mai jos.

Tel. +373 22 205 805
Email:  Valentin.Crivoi@daac-hermes.md

DORIȚI AUTOMOBIL NOU?

GĂSIȚI TOATĂ INFORMAȚIA NECESARĂ MAI JOS.

Alege automobilul dorit din stoc.

Cea mai rapidă modalitate de a procura un automobil este de a alege din stock-ul disponibil. Aici puteți găsi cele mai dorite combinații de motorizări si echipament suplimentar.

Luați legătură cu consilierii noștri.

Pentru detalii puteți lua legătura cu consilierii noștri profesioniști. Veți putea discuta toate detaliile, primi poze sau chiar video.

Alexandr Deordița

Consilier vânzări flote

Tel. +373 22 205 880

email:  Alexandr.Deorditsa@daac-hermes.md

Veaceslav Breazu

Consilier vânzări

T. +373 22 205-813

Email:  veaceslav.breazu@daac-hermes.md

Manolov Alexandr

Consilier vânzări

T. +373 22 205 858

Email:  Alexandr.Manolov@daac-hermes.md

Mladin Iulian

Consilier vânzări

T. +373 22 201 205 865

Email:  iulian.mladin@daac-hermes.md

Bordei Igor

Consilier vânzări

T.  +373 22 205 813

Email:  Igor.Bordei@daac-hermes.md